Ми запитали знайомих дівчат, що для них означає оральний секс.

І найвідвертішу відповідь публікуємо вам 💙 Бо вона прекрасна, як і сама дівчина.

🔘 Кайфувати від того, що ти приносиш задоволення.

🔘 Відчувати, губами, язиком, піднебінням кожну частинку члена. Нічим так чітко, як ротом цього не відчути. Кожна венка, кожен вигин, канал по якому проходить сперма коли чоловік кінчає, він пульсує і це так чітко відчутно, це так приємно. Або перебирати яєчка язиком, ти відчуваєш як вони рухаються, як ховаються))

🔘 Мова тіла. Коли ти робиш мінет - ти відчуваєш не тільки член, ти відчуваєш свого партнера повністю, він говорить тілом! Приємно відчувати те, що ти розумієш його без слів.

🔘 В цей момент ти одночасно і підкорюєшся, і контролюєш партнера своїми рухами. Наприклад, доводиш його до піку і зупиняєшся, щоб дати йому відпочити, відчути як пропадає пульсація, і починаєш знову, ця гра така захоплююча))

🔘 Один з моментів який важко описати словами, це момент зорового контакту між партнерами під час мінету. Особисто для мене це щось особливе, мені подобається коли чоловік за цим спостерігає, ти відчуваєш себе під контролем, бо як би дівчина не керувала темпами мінету, в будь якому випадку тут домінує чоловік, як захоче він так і буде, але тут ми вертаємось до мови тіла, все що захоче чоловік ми повинні розуміти саме за допомогою неї, чоловіку не потрібно говорити це словами, це важливо.

🔘 Коли чоловік кінчає тобі в рот, чи на лице - ці відчуття насправді космічні. І так, хай воно десь глибоко в голові пов‘язане з тим що від цього кайфує чоловік, але з часом я відчула те, що мені це потрібно, мені це подобається настільки, що я хочу відчувати цей смак, тепло, навіть якщо партнер один і той самий, а смак кожного разу інший. Ой, а як же круто коли він лежить собі кайфує, а ти пальцями збираєш сперму з лиця і облизуєш її.

Словом, я люблю робити мінет, я кайфую від цього процесу. А ще люблю, коли партнер відчуває як я його роблю і дивується, як же це круто. А ще як каже один знайомий: жінка виграє тільки тоді коли програє. Так от, мені подобаються такі програші. 💙