Жіночий оргазм - завдання не з простих, практично квест. І щоб його пройти, тобі знадобляться знання про славнозвісну точку G. Що це, як її знайти і як використовувати, повинна розуміти і пояснити своєму партнеру кожна жінка.

Термін точка G був запропонований в 1950-х роках німецьким гінекологом Ернстом Грефенбергом. Для більшості жінок, G-Spot - найбільш чутлива зона, що відповідає за тривале, ні з чим незрівнянне сексуальне задоволення. В деяких жінок, сильна стимуляція цієї зони призводить до сечовипускання. Багато жінок взагалі заперечують наявність у себе цієї самої точки.

Вчені встановили, що «точка джі» розвивається у жінок з невикористаних тканин простати, які теж наявна в жіночому тілі. Ця здатність трансформації одного виду тканини в інший, веде за собою появу G-Spot.

Іноді ця зона набуває дуже незначних розмірів і стає майже непомітною, іноді вона перетворитися в повноцінний орган. Саме тому у одних жінок вона є, а у інших її майже немає.

Сьогодні існує безліч інтимних іграшок, які допоможуть тобі в пошуку точки G. Тому, перш ніж очікувати і вимагати від партнера виняткових знань в області жіночої тілобудови, дізнайся спершу про себе сама. Полюби своє тіло і навчись відчувати задоволення від того, що ти унікальна.

Якщо G-Spot все ж є в твоєму тілі, то знаходиться ця точка на глибині від 3 до 7 см на передній стінці піхви.

У збудженому стані, точка G не більш горошинки, а взагалі вона може збільшитися вдвічі. Тому краще почати «пошуки» або масаж G-зони безпосередньо перед або після оргазму. Будь обережна, оскільки слизова піхви дуже ніжна і гладка, і її легко пошкодити.

Першою реакцією на стимулювання точки «G» можуть бути позиви до сечовипускання, але вже через пару секунд ці відчуття замінить збудження. Такий вагінальний оргазм вважається набагато яскравішим, ніж кліторальний.

Якщо ти виявила у себе G-Spot, то потрібно визначитися з її функціональністю і з'ясувати, чи здатна стимуляція цієї зони принести тобі задоволення чи ні. Віртуози сексу рекомендують стимулювати точку G чотирма пальцями руки. Для цього їх потрібно помістити в піхву на глибину двох фаланг пальців і робити захоплюючі рухи у напрямку до передньої стінки піхви. Для досягнення максимального задоволення, доведеться практикуватися регулярно.

В залежності від розміру і точного розташування точки G, ти можеш відчути або не відчути результати стимуляції цієї зони під час статевого акту. Щоб отримати максимум задоволення від стимуляції цієї зони, під час занять коханням можна підняти таз, спробувати зробити статевий акт в позиції «жінка зверху», або поекспериментувати, стоячи спиною до партнера.

Отже, точка G знайдена, ти і партнер в екстазі. Що тепер робити з цим знанням на практиці? Ми підготували для тебе коротку інструкцію. Мудрі сексологи вибрали
кілька позицій, які дозволяють максимально стимулювати точку Джі для оргазму, а секс-індустрія щорічно створює сотні цікавих інтимних іграшок для цієї зони.

Відразу обмовимося важливий момент: всі жінки різні. Вважай, це мантрою, яку варто вивчити і розказати її своєму партнеру.

У кожної з нас різні чутливі зони і кожній подобається різна стимуляція. Тому закликаємо тебе більше пробувати та експериментувати, це дозволить тобі якнайшвидше знайти що підходить саме вашій парі і особисто тобі.

З позиціями все досить просто: найкраще підійдуть ті, при яких пеніс найбільш глибоко проникає і найкраще стикається з передньою стінкою вагіни. Тобто, ідеальною можна зробити навіть просту місіонерську позицію, якщо ти покладеш під бедра подушку.

А ось три позиції які користуються найбільшою популярністю:

Доггі-стайл

Перевага цієї позиції не лише в стимуляції точки Джі, але й в тому що в партнера повністю вільні руки.

Гусарська

Поза, яку в народі називають «гусарською», передбачає, що ти покладш ноги на плечі партнеру. Це не інструкція до акробатичного трюку - насправді, ця позиція підійде навіть зовсім не спортивним панночкам. Важливо починати експеримент з повільних, ніжних рухів, адже ця поза забезпечує особливо глибоке проникнення.

Вершниця

Класична поза, в якій жінка зверху. При чому спробувати її ми радимо в обох варіаціях: обличчям до партнера - і навпаки. Другий варіант може сподобатися вам навіть більше: поза «зворотна вершниця» дозволяє тобі пестити мошонку і дістатися до простати, яку деякі називають чоловічою точкою G.

Вібратори для точки G - це окрема величезна категорія. І якщо ти ще в пошуках себе, радимо спершу спробувати таку іграшку. Втім, тут немає ніяких обмежень - якщо партнер не проти, ви цілком можете застосовувати вібратор і під час сексу.
Іграшки для точки G враховують жіночу анатомію, так що з ними досягти оргазму буде максимально просто. Часто вібратори роблять подвоєними - для одночасної стимуляції точки G і клітора.

Є і футуристичні варіанти, дивлячись на які, не відразу можеш здогадатися, що перед тобою таке і куди це можна вставити. Такі іграшки більше підійдуть дівчатам, які вже не вперше знайомляться з вібраторами.

 


І наостанок ось тобі ще одна порада про точку G: не зациклюйся на ній, будь ласка. Джі - це такий Священний Грааль, про який всі говорять і хочуть знайти. Але насправді це все ж не чарівна кнопка, після натискання на яку можна отримувати задоволення.

Важливо знати своє тіло, любити його і відчувати, що принесе максимальне задоволення саме Тобі. А раптом це посмоктування мочки вуха, а не стимуляція G-Spot? Словом, не зупиняйся - експериментуй кожен день. Яскравих тобі оргазмів!